Sbor Dobrovolných Hasičů Snědovice

Vítejte na stránkách SDH Snědovice

Články

Slavnosti Litoměřice 2007

Tento v pořadí již IV.sraz hasičů v Litoměřicích byl opravdu vydařený.Tato akce odstartovala v pátek 15.6. na litoměřickém výstavišti Zahrada Čech a vyvrcholila v sobotu 16.6.slavnostním nástupem všech sborů na litoměřickém Mírovém náměstí.nástup na litoměřickém Mírovém náměstíPočasí přálo po oba dva dny, v pátek bylo otevřeno výstaviště, kde byly vidět nejen historické kousky, ale také moderní technika.Sobota začala slavnostním nástupem všech sborů, které se poté přesunuly slavnostním průvodem zpět na výstaviště, kde byl připraven kulturní program a pokračovala výstava techniky.Po oba dva dny se konaly na hasičské stanici profesionálních hasičů v Litoměřicích Dny otevřených dveří.V podvečer bylo výstaviště uzavřeno a program se přesunul na Lodní náměstí. Armáda ČR zde za pomoci vrtulníku a vznášedla simulovala záchranu osob z vodní hladiny, ve spolupráci s Policíí ČR pomocí vrtulníků a podvěsného zařízení BAMBI VAK W3A SOKOLpředvedla použití této techniky při hašení lesních požárů, jednotky HZS podniku KAUČUK, a.s. ve spolupráci se sbory HZS ČR předvedly použití hasicího monitoru AMBASSADOR, který se používá při velkých požárech v chemickém průmyslu.

monitor AMBASSADOR

Na úplný závěr byla připravena hasičská hudební fontána a slavnostní ohňostroj. foto

fontána

Poslední komentáře
21.06.2007 13:02:08: Já tam byl a bylo to opravdu hustý...