Sbor Dobrovolných Hasičů Snědovice

Vítejte na stránkách SDH Snědovice

Kniha návštěv

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "8268":
Přívěsy-LTM
Vážení přátelé.
Dovolte, abych Vás informoval o poskytování našich služeb v oblasti přívěsů, kdy zajišťujeme speciální přívěsy pro hasičské sbory. Naposledy pro hasičský sbor Litoměřice (podvozek hasičské skříně PS 12). Jsme schopni pro Vás zajistit jakýkoli přívěs pro Vaše profesní využití.Pokud budete mít zájem, neváhejte se na nás obrátit.
S pozdravem Zdeněk Ludvík, jednatel.
Radeonek
Dobrý den, byl bych velice rád, kdyby jste zaregistrovali váš tým na novém hasičském portálu CPS. Podpoříte tím jeho rozvoj. Děkuji za váš čas a přízeň.

Manažer projektu CPS Otto S.

www.cps-team.cz
Hledám Vendulku Doleželovou, může mi někdo pomoci najít kontakt? Byl jsem ve Snědovicích coby voják na žních. Rád na Snědovice i Střížovice vzpomínám, krásné prostředí. Díky za jakékoliv info, všechny zdravím ... Zbyněk ze Zlína zbynek.lugr@tiscali.cz
Tak co hasiči, žijete vubec ještě?

Co pořád děláte, že nejste vubec vidět.

zdraví

Pavel
Marie Šlapáková
Karle,nikdo Vám veřejně za maškarní ples nevynadal,/tedy myslím na veřejné schůzi zastupitelstva OÚ /natož, aby řekl,že stál za ho...,tlumočila jsem názory několika maminek,své vlastní výhrady jsem dala najevo už na maškarním dětském plese.Nemůžu za to,že si většina lidí raději pustí pusu na špacír někde na návsi.Pokud se Vás ta kritika tolik dotkla,tak mě to mrzí,já jsem se taky poučila,že je asi lepší držet hubu a krok.Doufám,že nejsem moc domýšlivá a že ta stěžující si a nic nedělající jsem opravdu já.Zdravím M, Šlapáková
Karel Pabiška
Nazdárek koukám že jste asi nepochopili to že zábava není o tom kdo jí dělá, ale jestli se chci nebo nechci bavit.Že je to teď slabší je pravda a že tu klidně David mohl být, taky.

Pojďte se bavid společně a se.... na takovédle keci. I když ve snědovicích je to asi místní sport, já jsem dostal veřejně vynadáno že poslední maškarní stála za ho..., ovšem nikdo z těch co si stěžují neudělají vůbec nic, aby to bylo lepší a tak nevím jestli je rozumné se nejít bavit protože ten co to dělá je u mě ...?
David se bavil perfektně, protože je v pohodě na určité úrovni.

Ale co bude s vámi to, chci vidět.

To se opravdu pozná kdo komu fandí a proto to je tak, jak to je a nikdo tam nejde.

čus Franta
XY
Myslím, že zábava byla povedená. Lidí bylo sice míň ale zato tam nebyli ti Davidovi fanoušci.Holt se pozná kdo fandí starému vedení a kdo uznává to nové. Pane Petkov jen do toho.
Ahoj hasiči

Tak co pak na to říkal váš bývalý velitel David a jak pak se bavil?

Myslím tím zábavu. Za jeho vedení bylo lidí jak hnoje na každé zábavě a mělo to hlavu a patu. Všechno to upadá a dosti drasticky. Už raději nic nedělejte, nebo soukromě.

zdraví

Hans

K.Pabiška
Určitě souhlasím že to tu David rozjel a makalo to super, ale co jsem nepochopil Davidův odchod.

Opravdu to bylo tak že David odešel sám a né že ho někdo chtěl vyhodit. A je to škoda že odešel

..